Back

Jak wybrać ekipę budowlaną?

Podobno pierwszy dom budujemy dla diabła, a dopiero drugi dla siebie. Wynika to z błędów, które popełniliśmy przy planowaniu i niewystarczającemu doświadczeniu budowlanym. To wszystko sprawia, że nie jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu, a nasze wymarzone gniazdko zamienia się w mały koszmar, którego nie pożyczylibyśmy nawet największemu wrogowi.  

Po doświadczeniach zebranych z pierwszej budowy, decydujemy się na podejście numer dwa. Z bagażem nowych doświadczeń, ruszamy w przygodę 2.0 ze świata budownictwa. Tym razem bacznie obserwujemy środowisko podwykonawców, a także dokładnie przyglądamy się dostępnym na rynku produktom. Dzięki czemu nasze marzenia o idealnym M4 stają się nareszcie rzeczywistością. I wszystko dobrze się kończy.Co jednak w przypadku, gdy nie mamy możliwości na rehabilitację swoich błędów i przeprowadzenia kolejnej inwestycji? Bardzo ważną sprawą jest wybór ekipy budowlanej. Aby mówiąc kolokwialnie nie naciąć się przy wyborze należy kierować się:

  • doświadczeniem ekipy – długoletnia obecność w branży to gwarancja wiedzy i doświadczeń,
  • odbytymi szkoleniami i posiadanymi certyfikatami – do zachowania miana profesjonalnej firmy, konieczne są ciągłe szkolenia, dlatego warto o nie zapytać przyszłych wykonawców o odbyte szkolenia i posiadane certyfikaty,
  • efektami prac – jeżeli ekipa dobrze wykonuje swoją pracę to chce się nią chwalić i pokazywać. Najlepiej to robić przez utworzenie galerii. Bo może przez zdjęcia nie zobaczą Państwo wszystkich szczegółów. Ale proszę nam wierzyć, źle wykonanej pracy ekipy budowlanej nie da się ukryć na zdjęciu.
  • poleceniami – czy to od znajomych, sąsiadów, pomocne mogą się również okazać oceny i komentarze na portalach społecznościowych.

Wówczas najlepiej jest zebrać doświadczenie od specjalistów w swojej branży, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Wybierając usługi firmy JETPUR możemy zapewnić, że Państwa dom traktujemy w sposób wyjątkowy i dlatego pragniemy zmaksymalizować jego ocieplenie. Wszystko to po to, żeby przewyższyć Państwa oczekiwania i sprawić, że będą Państwo dumni ze swojej inwestycji.

Co możemy Państwu zaoferować?

Nasze doświadczenie zbieramy już od 6 lat, na terenie całej Polski. Realizowaliśmy już wspólnie inwestycje z osobami prywatnymi, deweloperami, hotelami, a także miejscami użyteczności publicznej. Nie zamykamy się w ściśle określonych ramach, innymi słowy realizujemy nawet najbardziej wyszukane projekty. Jesteśmy dumni ze zabranego doświadczenia oraz umiejętności dostosowania się do potrzeb naszych klientów. Przez cały czas naszej działalności zachowaliśmy status firmy z zerową ilością reklamacji i setkami zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest utrzymanie tego stanu rzeczy. Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą producentów pian poliuretanowych, co stanowi 25, 30-letnią lub dożywotnią gwarancję na dany produkt.

Dziś możemy dla Państwa wykonać ocieplanie pianą PUR dachów skośnych i płaskich, poddasza, ścian, fundamentów, taras, wylewki, stropów, a także hal magazynowych i produkcyjnych, przechowywali warzyw i owoców, chłodni, obiektów inwestycyjnych i innych obiektów takich jak baseny i zbiorniki. Oprócz tego pomiar kamerą termowizyjną oraz usuwanie wełny z dachów. Najwyższą jakość naszych usług gwarantują – amerykańskie maszyny GRACO. Do aplikacji pian stosuje się metodę natrysku przy użyciu zaawansowanej technologicznie maszynie, która zapewnia uzyskanie jednolitej, szczelnej powłoki izolującej, skutecznie wypełniającej nawet najtrudniej dostępne przestrzenie. Metoda jest niezwykle dokładna i szybka w aplikacji.

JETPUR, CELS, Ile kosztuje ocieplanie pianką poliuretanową, ocieplanie pianą cena za m20, ocieplanie pianką poliuretanowa Poznań, Pianka PUR 2019, otwartakomórka, pianka poliuretanowa a wilgoć

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies