Technologia

Zmniejsz koszty
ogrzewania,
zainwestuj
w izolację
pianką PUR.

Oszczędność
Lekkość
Szczelność

Zalety.

Uniwersalna 

Szerokie zastosowanie w budownictwie, jako alternatywny materiał do izolacji i ocieplania budynków tych starszych jak i nowszych, począwszy od fundamentów, aż po dach. Aplikowana na większość materiałów stosowanych przy budowie domu.

Oddycha 

Piana otwartokomórkowa jest produktem ,,oddychającymi’’, zachowując przy tym dużą wiatroszczelność – co potwierdzają liczne badania i testy. Natomiast piana zamkniętokmórkowa jest produktem używanym na zewnątrz, z tego względu,

Trwała 

Minimalna gwarancja producenta na nasze produkty wynosi 25 lat, co oznacza, że w przeciągu tych lat pianka nie zmieni swojego miejsca, nie opadnie, nie będzie się kruszyć, ani nie utleni. Dzięki niej konstrukcja budynku ulegnie wzmocnieniu.

Wodoodporna 

Pianka zamkniętokomórkowa (do użytku zewnętrznego) nie nasiąka wodą, natomiast otwartokomórkowa (do wewnętrznego) może nasiąknąć wodą. Natomiast po czasie 100% wody odparuje, a kształt i właściwości piany nie zmieni się – co zostało potwierdzone badaniami.

Szczelna

W przeciwieństwie do tradycyjnych form ocieplania, dociera w trudno dostępne miejsca – bez konieczności używania klei i spoiw. Pozwala w sposób naturalny rozwiązać problem mostków termicznych.

Akustyka 

Produkt zapewnia rewelacyjną izolację akustyczną, dzięki eliminacji szczelin i mostków termicznych.

Ekonomiczna

Raz zaaplikowana daje gwarancję na długie lata, czego nie mogą zagwarantować tradycyjne sposoby izolacji, których ewentualna naprawa lub wymiana, utylizacja i transport jest pracochłonny i kosztowny.

Energooszczędna 

Dzięki swojej szczelności pozwala obniżyć straty ciepła, a tym samym koszty ogrzewania aż o 40%-50%.

Odporna na grzyby i pleśń

Piana jest strukturą zamkniętą, która nie sprzyja rozwojowi kurzu i bakterii.

Odporna na szkodniki 

Piana stanowi idealne zabezpieczenie przed kunami, owadami i innymi szkodnikami.

Oszczędność miejsca 

Dzięki dobrym parametrom termicznym oraz odpowiedniej gęstości piana pozwala na zastosowanie cieńszej warstwy izolacji, niż w przypadku innych materiałów izolacyjnych, zwiększających grubość ścian nawet o 67mm.

Bezpieczna

Nie wywołuje zapachu oraz alergii, jest bezzapachowa, posiada wszystkie atesty BHP i dokumenty techniczne, potwierdzające bezpieczeństwo. Została certyfikowana przez Instytut Inżynierii Budowlanej oraz świadectwo NRO (antyogniowe).

Aplikacja

Jej montaż jest łatwy, szybki i prosty.

WYCENA

Nie wiesz jaki
będzie koszt Twojego
ocieplenia?

Pomóż nam lepiej zrozumieć swoje oczekiwania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.